fbpx

Rezervujte si své tetování nyní

Rezervujte si své tetování nyní

Ozveme se vám co nejdříve. Zásady zálohování si můžete prohlédnout níže v našich často kladených dotazech. Neváhejte nás kontaktovat e-mailem prostřednictvím tohoto formuláře, Instagram @unholytattoo or Facebooku. Thank you 🙏🏻


FAQ

Naše studio má nejlepší recenze v Praze a myslíme si, že to mluví samo za sebe. Proč? Protože nám záleží na našich zákaznících a chceme jim přinést skvělé tetování i celkově dobrý zážitek.

Naše studio se nachází v centru Prahy, pouhých pět minut chůze od jedné z hlavních stanic metra a tramvají ve městě, I. P. Pavlova. Odtud je to k místu našeho působení jen dalších pět minut chůze. Můžete si nás vyhledat v Mápach Google a zjistit, jak se k nám dostanete.

V současné době přijímáme pouze hotovost, a to v českých korunách, eurech nebo dolarech. V případě, že dáváte přednost platbě kartou, vedle našeho studia se nachází bankomat (Bankomat).

Naše společnost Unholy Tattoo SRO je schválena a pravidelně kontrolována příslušnými orgány bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Všichni naši umělci prošli odborným školením v oblasti bezpečnosti a hygieny a získali diplom podle právních předpisů EU (což vyžaduje více než 300 hodin školení). Veškerý náš materiál je jednorázový a všechny povrchy, jako je podlaha, lavice atd., jsou pravidelně umývány čisticími prostředky nemocniční kvality (naše tetovací lůžka a stanoviště jsou samozřejmě po každém klientovi dezinfikována). Všechny naše barvy jsou 100% veganské a hypoalergenní.

Ujistěte se, že jste dobře odpočatí a že jste se dobře vyspali. Důležitá je také dobrá hydratace a nedávná konzumace jídla. Oblečte si pohodlné oblečení. Před tetováním se osprchujte a na oblast, která má být tetována, nenanášejte žádný gel ani krém. Před tetováním nepožívejte žádný alkohol ani drogy.

V závislosti na umístění a velikosti tetování se odpověď na tuto otázku může velmi lišit. Malá tetování budou bolet velmi málo a bolest při tetování je snesitelná. Pokud si však necháváte vytetovat větší kus, může být po dvou až třech hodinách trochu nepříjemné. Proto se obvykle snažíme dělat kratší sezení, aby to bylo pro naše zákazníky pohodlnější. Ale pokud se cítíte pohodlně, můžeme samozřejmě udělat i delší sezení!

Plastickou fólii odstraňte po dvou hodinách. Pokuste se udržovat své nové tetování v čistotě. Opatrně ho omývejte antibakteriálním mýdlem nebo jen studenou vodou (nebo vodou pokojové teploty) 2x nebo 3x denně a poté nanášejte tenkou vrstvu krému Bepanthen (plus nebo obyčejný, nepoužívejte “dětský” krém) 3x denně po dobu 15 dnů. Strup neškrábejte ani netrhejte. Po dobu prvních 15 dnů nepoužívejte na místo, které bylo tetováno, žádný jiný krém nebo opalovací mléko. Neplavejte ani nechoďte do sauny a nevystavujte nové tetování slunečním paprskům. Zkuste po dobu jednoho týdne nevykonávat žádnou fyzickou aktivitu, například nechodit do posilovny. Aby vaše tetování vypadalo dobře po mnoho let, doporučujeme používat opalovací krém s vysokým FPS, budete-li vystaveni slunci.

Po skončení konzultace vybereme zálohu, abychom si zajistili schůzku a mohli začít pracovat na vašem projektu. Obvykle se záloha pohybuje mezi 1000 Kč a 2 000 Kč v závislosti na složitosti vaší kresby a je na uvážení umělce. Zálohy na tetování jsou nevratné. V případě tetování na více sezení bude záloha zadržena jako platba na poslední sezení tetování. Zálohu nelze převést k použití jinou osobou. Pokud přijdete na schůzku bez řádného dokladu totožnosti, nebudete tetováni. Pokud budete potřebovat změnit termín, požadujeme zaslání e-mailu alespoň 72 hodin předem. V případě, že potřebujete tetování přeložit, přesuneme vaši zálohu spolu s termínem až dvakrát, než propadne. Změnit svůj návrh můžete jednou, a to nejméně sedm dní před schůzkou (protože v té době obvykle začínáme pracovat na vašem návrhu). Pokud se dostavíte o více než 30 minut později, vaše záloha propadá.

Podle českých zákonů, pokud je vám méně než 18 let, si tetování můžete nechat udělat pouze se souhlasem podepsaným jedním z rodičů nebo zákonným zástupcem.

Pro velká díla je nezbytné, abyste nás kontaktovali předem a poslali nám několik obrázků nebo nákresů a přibližnou velikost, kterou byste chtěli mít, abychom to mohli probrat s některým z našich umělců. U menšího díla je nejlepší se předem objednat, protože máme hodně práce a nemůžeme slíbit, že budeme mít na vaše tetování čas, ale vždy vítáme příchozí.